cam balkon

Bu çarpıcı tasarım konsepti, klasik veya modern her türlü mimariye uyacak şekilde geliştirilmiştir. Ürün boyunca uzanan hoş bir tasarım çizgisi, her türlü renk kombinasyonunu mümkün kılar, böylece bireysel zevke göre kişiselleştirilebilir.

KATLANIR CAM BALKON

Katlama sistemleri, terasları kapatmak ve evinize veya işletmenize modern bir şekilde ve manzaradan vazgeçmeden ekstra yaşam alanı eklemek için mevcut en iyi seçenektir.

ISICAMLI CAM BALKON

Sadece soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkanı sunuyor. Isıcam'lı cambalkon ile kimi bölgelerde 2 ay ile sınırlı kalan balkon keyfi, hangi iklim şartlarında olursa olsun, dört mevsim yaşanabilir hale geliyor.

SÜRME SİSTEM CAM BALKON

Sürme cam sistemimiz sayesinde zorlu hava koşullarına karşı koruma sağlarken sınırsız manzaraya sahip konforlu ve aydınlık kullanılabilir dış mekanlar yaratabiliriz. Paneller her iki tarafa kaydırıldıkça, tüm paneller bir panelin genişliğini kapalı bırakarak bir tarafa paketlenebilir, böylece neredeyse tam bir açıklık elde ederiz.

GİYOTİN CAM BALKON

Özellikle iç mekanlar ve mağaza girişleri için tasarlanmış bu sistem iç mekanlarınıza ve mağazanıza zarif bir görünüm kazandırıp daha çekici bir hale getiriyor. Çok fazla bir enerji harcamadan sistemi kumanda ile açıp kapatabilirsiniz. Altsabit panel korkuluk olarak kullanılabilinir. Bu sistemi kullanarak alanlarınızı rüzgardan ve yağmurdan koruyabilirsiniz